Liczne ogniska na płatach wątroby po operacji wycięcia guza na jelicie grubym

Mam 35 lat. Jestem po operacji wycięcia guza na jelicie grubym. Nowotwór złośliwy.Bez przerzutów na płucach i wątrobie. Niedawno wykonano kontrolnie poziom CAE 18,8 dlatego zlecono badanie PET. Wyniki wskazują na liczne ogniska niestety na jednym i drugim płacie wątroby. Stwierdzono, że to przerzuty. Nie opisano wielkości ognisk tylko jedno „największe 2,5 cm. Co robić dalej, jak się ratować? Czy operacja jest możliwa? Zaproponowali mi tylko chemię. W dodatku paliatywną. Proszę o pilną pomoc.

W takim przypadku operacja nie wchodzi w grę, nie można usunąć tak licznych ognisk a bez wątroby żyć się nie da. Leczenie chemioterapeutyczne ma systemowo zadziałać na wszystkie komórki nowotworowe. To jedyna możliwość w chwili obecnej próby zahamowania choroby.