Małe krostki na twarzy u 4-tygodniowego niemowlaka

Dzień dobry. Zwracam się z pytaniem. Moje 4 tygodniowe dziecko ma krostki na buźce (policzkach i czułku) na bródce i główce pod włosami,są małe czerwone z białymi końcami.Utrzymuje się to już prawie tydzień. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez oceny zmian skórnych, dlatego jedye co mogę doradzi to kontakt z lekarzem.