Mam na żołędziu setki malutkich kropek - co to?

Witam, mam ogromny problem. Od kilku lat mam na żołędziu setki malutkich kropek (w dolnej części zaraz przy przewężeniu). Nie mam pojęcia co to i co z tym robić. Dodam tylko, że te wypustki nie bolą, nie swędzą nie przeszkadzają, mam 21 lat.

21 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Na podstawie samego opisu nie ma możliwości postawienia rozpoznania, ale z opisu bardzo prawdopodobne, że powodem Pana problemu są grudki perliste prącia.

Są to liczne drobne wypustki, o lokalizacji właśnie w miejscu przez Pana opisanym. Jest to zmiana fizjologiczna nie wymagająca leczenia.

Jednak proszę pamiętać, że aby potwierdzić przypuszczenia konieczne jest badanie lekarskie i obejrzenie zmian. Zachęcam do wizyty u dermatologa lub urologa.

Pozdrawiam