Mam straszne bóle żołądka, co z tym zrobić?

Mam 14 lat i od ok. miesiąca boli mnie żołądek nawet w tedy kiedy jem. Nigdy nie jem śniadań bo nie jestem głodna, moje pierwsze śniadanie jem dopiero w szkole o 9:00, kupuję precla i nie mogę go dojeść bo mnie boli żołądek ,dojadam go dopiero o 14:00.Po powrocie do domu jem tylko 1 parówkę lub nic. Nie raz zdarzało się że w jednym dniu nic nie zjadłam bo nie czułam głodu. Nie pomagają mi nawet kropelki na żołądek. Co mam z tym zrobić?
14 LAT ponad rok temu

Witam,

W związku z odczuwanymi dolegliwościami powinnaś porozmawiać o problemie z rodzicami i udać się na konsultację do lekarza, który ustali co jest przyczyną odczuwanego bólu.
Nie możesz tego bagatelizować, ani liczyć, że "samo przejdzie".
Jeśli jeszcze nie mówiłaś rodzicom o bólu żołądka, zrób do niezwłocznie.

Pozdrawiam

P.S
Nie powinnaś rezygnować ze śniadania przed wyjściem do szkoły.