Masturbacja i problemy podczas seksu

Witam Chciałem zapytać o poradę w sprawie płynu ejakulacyjnego. Od 4 lat nie uprawiam seksu. Mam 30 lat. Od roku intensywnej masturbacji zauważyłem że podczas delikatnego podniecenia wytarza mi się mnóstwo płynu. Masturbacja też trwa ok kilku minut i zaraz dochodzi do wytrysku. Nie ma pełnego wzwodu a pojawia się płyn. Ok miesiąca temu doszło do zbliżenia z koleżanką. Niestety zakończyło się to niepowodzeniem. Nie osiągnąłem wzwodu, i była kompletna klapa. Proszę o pomoc

Dzień dobry

Takie niepowodzenie przy pierwszym spotkaniu może się zdarzyć kazdemu mężczyźnie, niezależnie od wieku i zależny od wielu czynników,od psychicznego nastawienia, poprzez uwarunkowania masturbacyjne oraz podświadomy lęk przed niepowodzeniem. Proszę znaleźć specjalistę seksuologa w swoim miejscu zamieszkania lub przez internet ze strony abc. zdrowie.pl.
Pozdrawiam