Miesiączka co 2 tygodnie u 23-latki

Mam 23 lata i ostatnio zaopserwowalam ze miesiaczka pojawia mi sie co dwa tygodnie pojawila sie miesiaczka dnia 1 pażdziernika trwala 4 dni kolejna miesiaczka pojawila18 pazdziernika trwala 4 dni kolejna 30 pazdziernika trwala 2 dni kolejna 11 listapada i jeszcze sie nie skonczyla... co mi jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie krwawień śródcyklicznych może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną mogą być zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego (nadżerka,polip, mięśniaki). W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.