Miesiączka na tydzień przed terminem

Witam. Mateusz26. Moja dziewczyna dostala miesiaczke na tydzien przedterminem ktora trwala stosonkowo krotko i obyla sie bez zadnych objaw przed miesiaczkowych jedynie z letkim plamieniem a kiedy przyszed okres regulaminowej miesiaczki miala objawy jak przed miesiaczka ale miesiaczki nie bylo. Nigdy wczesniej sie jej to nie zdazylo. Co to moze oznaczac? My regularnie uprawiamy stosunek bez zabezpieczenia. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Jedną z możliwość jest że to przedterminowe krwawienie mogło być krwawieniem tzw implantacyjnym. Proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.