Mikrogruczolak przysadki oraz przedwczesne wygasanie funkcji jajnika

Witam, Mam 27 lat i mam mikrogruczolaka przysadki oraz przedwczesne wygasanie funkcji jajnika.Mój problem polega na tym iż od dwóch lat mam częste zawroty głowy przy których nie jestem w stanie utrzymac sie na nogach, bóle głowy oraz takie uderzające pulsacje w głowe ze mam wrazenie za zaraz zemdleje.Z rozmowy z ginekologiem oraz endokrynologiem nie jest to spowodowane problemami endokrynologiczno - ginekologicznymi. Prosze o porade gdzie powinnam sie udac dalej do lekarza.Cisnienie w normie

W takim wypadku radziłbym jeszcze skonsultować się z neurologiem. Zapewne będą konieczne dalsze badania głównie obrazowe szczególne NMR głowy, może TK lub EEG. O wszystkim zadecyduje neurolog po bezpośrednim badaniu.