Morfologia po przebytej mononukleozie

Proszę o interpretacje wyników morfologii, zrobionej dwa tygodnie (05, 03) po przechodzeniu mononukleozy, która leczona była sterydami (Encorton), a oprócz tego od miesiąca brałam antybiotyki na zapalenie zatok. WBC 8,4, Granulocyty 29,4, MID 13.4, Limfocyty 57,2, RBC 4,49, HGB 11,9, HCT 37,6, MCV 83,7, MCH 26,5, MCHC 31,6, PLT 184, MPV 10,3, RDW 15%. Najbardziej niepokoją mnie te granulocyty, bo w poprzednich badaniach (17 i 19 lutego) też były niskie.

Witam,

Najlepiej bedzie powtorzyc badania morfologii krwi z ROZMAZEM RECZNYM po uplywie miesiaca od zakonczenia leczenia.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga