Możliwość ciąży po dniach płodnych u dziewicy

Więc jestem dziewica,jak sie okazalo po czasie miałam dni plodne i"bawilam" sie z chłopakiem,pieszczoty itp i dotykal mnie swoim penisem,wlozyl go ale nie calego tak 5 cm może czy jest duze prawdopodobienstwo ze moglam zajść w ciążę?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży nie jest duże ale istnieje. Proponuję dla pewności wykonać test ciążowy dwa tygodnie po zbliżeniu lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.