Możliwość ciąży przy braku wytrysku

Witam, mam pytanie. Pieściliśmy się z moim chłopakiem i w wyniku dużego podniecenia on wszedł we mnie. Trwało to tylko kilka sekund-ponieważ nie miał prezerwatywy poprosiłam go,aby przestał i tak też zrobił. Teraz bardzo się denerwuje, czy możliwe jest,abym zaszła w ciążę? Nie doszło do wytrysku. Czy powinnam udać się do ginekologa? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witaj.
Każdy niezabezpieczony stosunek daje jednak pewne szanse na zajście w ciążę. Jeśli nie chcesz się stresować, lepiej zgłoś się do ginekologa aby przepisał Ci Escapelle lub EllaOne.
Pozdrawiam.