Możliwość ciąży w czasie krwawienia w 7-dniowej przerwie w stosowaniu Yasmin

Witam,stosuję Yasmin 21szt, pytanie dotyczy tego czy w ciągu 7dniowej przerwy w tym krwawienia jest możliwość ciąży?Nie doszło do stosunku,partner był we mnie ok paru sekund(po czym się wycofałam) lecz nie doszło do wytrysku nasienia ani do pełnej erekcji.Czy przez te 7dni również jest ochrona przed ciążą mimo tego że nie przyjmuję tabletek wtedy? bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma ryzyka ciąży. Nie ma wskazań do stosowania dodatkowych form antykoncepcji, jeśli tabletki stosowane są regularnie.