Czy mogę być w ciąży przy stosowaniu antykoncepcji bez 7-dniowej przerwy?

Biorę tabletki antykoncepcyjne już ponad rok i mam dziwne zawroty głowy słabości mięśni. W zrobiłam tylko chyba 4przerwy na krwawienie z odstawienia i mam dzwne sceny uderzenia gorąca i słabości mięśni które zaczęły się od września i przestały a w tym miejscu się nasiliły. Czy mogę być w ciąży przy stosowaniu antykoncepcji bez 7dniowej przerwy? Czy mój stan zdrowia jest spodowany tym że było mało przerw między opakowaniamy?.

Witam,
powinna Pani robić przerwy po 2-3 miesiącach stosowania antykoncepcji.

Ciąża jest mało prawdopodobna, aczkolwiek można wykonać test ciążowy celem sprawdzenia.

Powinna Pani również zgłosić się do ginekologa.

pozdrawiam