Możliwość przywrócenia sprawności ręki po pobraniu węzła karkowego

W ubiegłym roku pobrano do diagnostyki węzeł karkowy. Od tego czasu mam problemy z prawą ręką., Po wielu badaniach i jeszcze większej ilości wizyt u specjalistów, a na dodatek po kolejnym niezwykle przyjemnym badaniu EMG, dowiedziałam się, że mam uszkodzone włókna ruchowe prawego nerwu dodatkowego. I stąd moje pytanie: Czy istnieje możliwość przywrócenia dawnej sprawności tej ręki?

Przy intensywnej rehabilitacji możliwa poprawa stanu; jednak trudno mi się wypowiadać nie znając zakresu uszkodzenia włókien nerwu.
Proponuję udać się z tym pytaniem do prowadzącego Panią neurologa, który oceni możliwości rehabilitacji

Widać uszkodzono Pani w czasie pobierania węzłów elementy splotu barkowego, należałoby dokładnie ocenić Pani stan neurologiczny można spróbować zestaw leków na nerwy obwodowe np. Biolevox, Nivalin, do rozważenia rewizja splotu. Dobry adwokat może pomógłby kilka złotych uzyskać za szkodę?