Możliwość ustalenia dokładnej daty zapłodnienia

Witam serdecznie mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 30.10.13 moje cykle są nieregularne 26, 24 dni . 26go test pozytywny 27-go poziom hcg 883.8mlU/ml chciałabym znać dokładną datę zapłodnienia czy to jest możliwe ? Dziękuje ślicznie za pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można z 100% pewnością określić daty zapłodnienia. W Pani przypadku owulacja miała najprawdopodobniej miejsce w okolicy 12,13 listopada.