Czy jest możliwość obliczenia dokładnej daty zapłodnienia przy nieregularnych cyklach?

Witam. Czy jest możliwość obliczenia dokładnej daty zapłodnienia przy nie regularnych cyklach? Bardzo mi zależy na ustaleniu, jak najbardziej przybliżony czas kiedy mogłoby to nastąpić. Ostatni okres miałam 12lipca. Cykle mialam dosc długie okolo 35-40dniowe. 5 sierpnia mialam kilku dniowe plamienia (lub skapy okres ktory moglam pomylić z plamieniami) 4 października dowiedzialam sie, że jestem w 5tc 5d patrzeć na usg, lecz wykonując badanie krwi i na beta hcg w piątek 5 października wykazało 60687.00 mlU/ml. Czy jest możliwość określenia dokładnej daty zapłodnienia? Bardzo dziękuję za odpowiedź, lub jakąkolwiek pomoc. Kasia.

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej w sierpniu plamienie było po prostu skąpym okresem, a do zapłodnienia doszło ok. 4 tygodnia sierpnia. BetaHCG wskazuje na 6-7 tydzień, więc mogłoby się to zgadzać z zapłodnieniem w 3-4 tygodniu sierpnia.