Możliwość wykonania morfologii w trakcie okresu

witam jestem w trakcie chorobi i diagnozy gdyz antybiotyki nie zadziałały lekarz kazał zrobic mi morbologie z obrazem i badania kwi niestety od wczoraj mam okres czy moge zrobic te badania ?

Magdalena Mroczek

Jeśli to możliwe, nie należy przeprowadzać badania morfologii w czasie miesiączki.

Magdalena Mroczek

Jeśli to możliwe morfologii nie należy wykonywać w trakcie okresu. NAjlepiej jest poczekać kilka dni i wtedy wykonać morfologię.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podczas miesiączki kobiety powinny wstrzymać się od robienia morfologii, ponieważ może to zaburzyć obraz badania.
Pozdrawiam