Możliwość zajścia w ciążę poprzes stosunek analny

Mam swiadomosc, ze podczas seksu analnego nie mozna zajsc w ciaze. Zastanawiam sie, czy istnieja jakies szanse, ze podczas 'jakiegos wypadku' ciaza jest mozliwa.Odbylam dzis stosunek analny, zawsze PO podcieram sie papierem 'od przodu do tylu', by wyciekajace nasienie nie dostalo sie do drog rodnych. Dzis sie zapomnialam.Od razu, gdy to zrobilam, zorientowalam sie, podtarlam sie prawidlowo,a nastepnie bardzo dobrze umylam.Okres mialam 21 lipca, wiec moge miec dni plodne.Czy jest jakas szansa ?

Takich pytań jak Twoje jest setki. Zwykle nie ma szan na ciążę. Ale takie zabawy kończą się prędzej czy później ciążą. Zgłoś się do ginekologa po normalną antykoncepcję. Sex analny nie jest zalecany przez ginekologów!!!!