Możliwość zażywania suplementów na koncentrację przy padaczce

Dzień dobry, mój syn jest chory na padaczkę, zażywa lek TIMONIL. Od czasu ataku 4 lat temu przy zażywaniu leku nie ma żadnych problemów. W tej chwili zaczął naukę w technikum. Zażywanie leku obniża koncentrację i syn chce, abym kupiła mu jakiś suplement diety poprawiający koncentracje, ale nie wiem czy przy jego chorobie jest możliwe zażywanie takich suplementów? Lekarz zmniejszył ostatnio dawkę do 1 tabletki i obawiam się, że nie jest dobrym pomysłem zażywanie suplementów pobudzających.

witaminy, pochodne Ginko Biloba nie powinny szkodzić
Dalsze leczenie adaczki warto omówić z Neurologiem leczącym!
Ważna interpretacja kliniczna,
Pozdrawiam