MR głowy i wyjazd za granicę

Witam. Dziś dostałem wyniki badania MR głowy, ale niestety w niedziele mam wyjazd za granicę i prosiłbym o szybko konsultacje na temat moich wyników, ponieważ mój neurolog przyjmuje we wtorki a nie wiem czy to jest coś groźnego i potrzebuje natychmiastowego działania. Wyniki badań podsyłam w poniższym linku jako ksero http://zapodaj.net/1d87e23f70975.jpg.html

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wszystko zależy od kontekstu w jakim było wykonywane badanie i objawów klinicznych jakie Pani prezentuje. W mojej opinii jest wskazana konsultacja z neurologiem. Torbiele takie jednak zazwyczaj wymagają obserwacji i kontrolnych badań. Pozdrawiam.