Mrowienie w łopatce a nadwyrężenie kręgosłupa

od dosc dawna mam mrowienie w lewej lopatce gdy dotyklam wcale jej nie czuje mowia mi ze to od kregoslupa moze tak byc jest nadwyrezony ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwa przyczyna. Wskazana konsultacja z neurologiem.

jak najbardziej może być to wynikiem zmian przeciążeniowych samego kregosłupa , łopatki czy tez powięzi tej okolicy , najlepiej udać sie do fizjoterapeuty, który pracuje technikami wg koncepcji FDM wg Typaldosa - efekt murowany a w Poznaniu są tez tacy , szybiego powrotu do pełni zdrowia