Myśli samobójcze i koszmary senne u 21-latki

Witam. Od jakiegos czasu w nocy pokazuje mi sie szatan i mowi ze mam sie powiesic na klamce od drzwi. Boje sie go bo myba czerwone oczy i kopyta datego chyba sie zdecyduje na tobo sie poprostu boje. Co mam robic? :(

Dzień dobry!

Jest możliwe, żeby męczące sny i myśli minęły. Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry oraz psychologa, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!