Myśli samobójcze i strach przed przełożonym

POTRZEBUJĘ POMOCY - NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ. Boję się przełozonego którego działanie jest sprzeczne z logika. nie moge spać , pracuje po 12-13 godzin , w soboty wydzwania do mnie z pretensjami , zarzuca na każdym kroku niekompetencje , nieduczenie - a pracuje z nim 26 lat ! Boję się utraty pracy - nie moge jej nawet szukać bo jestem znana na rynku i to by było jednoznaczne z wysłaniem informacj w rynek , że firma pada. Poświęciłam rodzinę - nie mam dzieci bo zawsze była firma na pierwszym miejscu , terza wfg włascicieli jestem głupią nieduczoną osobą , która codziennie winna dziękować , że ma pracę . mam myśli samobójcze . prosze o pomoc .

Witaj serdecznie. To o czym piszesz to nic innego jak mobbing. W Polsce jest to karalne. Zastanów się porządnie czy wartość twojej pracy jest większa od życia i zdrowia. Możesz zawsze zmienić pracę - szukać nowej. Nie ma znaczenia czy jesteś znana na rynku czy nie. Fakt jest jeden, obecne położenie nie jest dla Ciebie korzystne.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry ORAZ psychoterapeuty, którzy zaproponują Pani stosowną formę pomocy.