Myśli samobójcze u 19-latka

Nie chce już życ. Nie mam na to siły. Szukam informacji na temat tego jak można popełanic samobójstwo i wyobrażam sobie że się zabijam. Mam do sb pretensje że nie potrafie zrobic tego w rzeczywistości. Wiem że w życiu i tak nic mi się nie ułoży. Chciałbym byc lekarzem żeby pomagac innym. Dostałm się na inne studia i zrezygnowałam ponieważ stwierdziłam że to bez sensu. Co mam zrobic, bo ja naprawde nie chce już życ.

Pani stan wymaga profesjonalnej pomocy.
Niech Pani uda się do lekarza psychiatry, by on mógł pomóc Pani farmakologicznie. Od psychiatry proszę zmierzać do psychologa/ psychoterapeuty, który wesprze Panią długofalowo i pomoże przywrócić równowagę emocji i jasność myślenia.
Obecne doświadczenie (prawdopodobnej depresji), jeżeli dobrze je Pani wykorzysta, będzie doskonałą nauką dla przyszłego lekarza.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Dzień dobry!

Proszę pozwolić sobie pomóc i podjąć leczenie. Jest możliwe, aby Pani myśli samobójcze zniknęły, powróciła radość z życia i wiara, że jeszcze wiele dobrego przed Panią. Depresja to choroba, którą można leczyć. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście.

Pozdrawiam!