Na co mogą wskazywać te bóle z prawej strony głowy?

Witam, od jakiegoś czasu cierpię na powracające bóle z tyłu głowy z prawej strony. Jest to ból kłujący bardzo silny trwa 1-3 min podczas ataku bólu nie mogę ruszyć głową bo potęguje to ból dodatkowo mam mroczki przed oczami. Powtarza się kilkanaście razy na dobę. Nie wiem czy to ma związek ale często mam niewielkie krwawienia z nosa. Co może być przyczyną? Dodam że ciśnienie mam w normie

Konieczna pełna konsultacja, pełny wywiad , badanie ; historia pacjenta; leki, inne schorzenia, zabiegi etc etc Praca fizyczna; dźwidganie czy siedzenie przy komputerze w pochyleniu ???

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog