Mężczyzna , 19 lat Dzień dobry ,uprawiam piłkę nożną od 11 lat zdarzyło mi się przed ten okres naciągnąć pachwinę dwa razy,ale po 3 tygodniach odpoczynku wszystko wracało do normy.7 miesięcy temu znowu naciągnąłem pachwinę i borykałem się z odnawiającym bólem 3,5 miesiąca,potem przez 2 miesiące było wszystko dobrze i grałem już mecze ,nistety po tym znowu zacząłem odczuwać ból ,odpocząłem miesiąc i znów zacząłem grać i znowu mi się to przytrafiło ,wykonywałem usg dwa razy i nic nie wykazało ,zalecono odpoczynek.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.
  • Ortopedia – Ciało ludzkie składa się z blisko 206 kości. Układ kostny i stawowy zapewnia stabilny punkt mocowania dla tkanek miękkich. Kości połączone są ze sobą za pomocą więzadeł i ścięgien. Chronią ważne narządy wewnętrzne, np. mózg, serce, płuca. Pełnią również funkcję magazynu składników mineralnych, wapnia i fosforu, które są dostarczane do różnych części ciała przez krew.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Złamania kości

Ból pięty - przyczyna, leczenie

Ból pięty, który pojawia najczęściej podczas chodzenia może sugerować poważne i powodujące dyskomfort schorzenie. Gdy ból pięty utrzymuje się jeszcze przez dłuższy czas nawet w momencie, kiedy leżymy czy siedzimy przyczyną może być dla przykładu tzw....