Naciek zapalny w miejscu wyciętego kaszaka

Szanowni Państwo. Byłam dzisiaj u dermatologa z jedną zmianą do weryfikacji dermaskopem. Podczas badania wyszło, że przy oglądaniu innego miejsca mam zmianę z naciekiem zapalnym jak to określiła pani doktor. 2lata temu w miejscu tej zmiany miałam wycinanego kaszaka i on znów się pojawił . martwi mnie jednak ten naciek zapalny. Czy to rąk? Dodam ,że kaszak nie był badany hist -pat ,gdyż chirurg wówczas nie widział ku temu powodu.

Witam , nie podejrzewam żeby był to nowotwór. Trudno jest mi jednakowoż ocenić stan na odległość-bez zbadania , ale uważam, że leczenie powinno teraz polegać na profesjonalnym,całkowitym wycięciu zmiany w osłonie antybiotyku , tzn.3-ciego dnia przyjmowania i potem 3 dni po zabiegu np.DalacinC 0,3 i poddaniu wyciętej tkanki baniom h-p! z.żurawski