Nadmierna potliwość, zmęczenie i bóle klatki piersiowej

Witam mam 24lata pracuje po 10g dziennie w banku,od 6miesicy strasznie sie mecze i zatyka mnie,i strasznie sie poce!mam 170cm i 60kg wagi...szczupła sylwetka!potrafie przejść 100m lub po schodach i jestem spocona!przy wysiłku fizycznym brakuje mi tchu zatyka mnie....co moze mi dolegać???

Aleksander Ropielewski

Przyczyn opisanego przez Panią stanu może być tak wiele, że nie sposób tutaj ich wymienić. Na pewno nie jest to sytuacja normalna i może powstawać na tle zaburzeń sercowo-naczyniowych, płucnych lub hormonalnych. Zalecam wizytę u internisty ponieważ problem wymaga badani specjalisty i najpewniej badań dodatkowych.

Z wyrazami Szacunku
Aleksander Ropielewski