Nadmierne owłosienie na udach a leczenie

Witam mam 24 lata i od jakiś 3 lat zauważyłam że na wewnętrznej stronie ud mam parę włosków obecnie jest ich mnóstwo nie wiem co robić bo ciągle robi się ich więcej nie depiluje ich bo mam przekonanie że skoro same się pojawiły to powinny zniknąć po odpowiednim leczeniu mama doradziła mi żebym poszła do endokrynologa nie wiem co robić

Aleksander Ropielewski

Faktycznie należy skontaktować się z endokrynologiem aby wykluczyć androgenizację jako przycyznę owłosienia w nietypowych dla kobiety regionach ciała.