Nadwaga i problemy z odchudzaniem

Witam serdecznie jestem bardzo otyla osoba mam 164 cm wzrostu a moja waga okolo 140 145 probowalam juz roznych diet gdzie mam sie zglosic o pomoc mi sie juz zyc nie chce mam dzieci i chcialabym zyc dla nich ale nie mam juz sil chudne 5 kg pozniej tyje 10 prosze o pomoc gdzie mam szukac pomocy prywatnie niestety mnie nie stac niestety na cztero osobowa rodzine mam 20 zl dziennie pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę spróbować udać się do specjalisty chirurgii bariatrycznej. Jeżeli byłaby Pani zdeterminowana i zdecydowana to takie postępowanie może przynieść bardzo dobre efekty w spadku wagi. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska