Nagłe pocenie się w wyniku sytuacji stresowej

Poce sie gdy tylko sie zdenerwuje co mam z tym robic bardzo jest to uciazliwe.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Opanowanie podawanych przez Pana dolegliwości trudno wyhamować jakimś specjalnym środkiem, gdyż pocenie się jest charakterystyczną reakcją na stres. Proponuję poprosić o pomoc psychologa, który pomoże Panu radzić sobie z sytuacjami stresowymi.