Nagły ból przy biodrze po intensywnym treningu

Po intensywnych 2-tyg. treningach (jazda konno) pojawił się nagle po nocy ból po prawej stronie przy biodrze. Przypominał kolkę albo ból owulacyjny. Nie mijał po Nospie. Pojawiało się uczucie rozpierania, pełnego brzucha, a jednego dnia po 10 minutowym szybkim biegu, zgięło mnie wpół, miałam nudności i silne parcie na pęcherz. Zrobiłam morfologię krwi, bad.ogólne moczu, USG ginekol. i cytologię, wszystko ok.Teraz ból migruje od pachwiny pod żebra i na plecy. Co to jest?Jakie badanie zrobić? Anna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości są dość niespecyficzne. Sugeruję jednak wykonanie klasycznego USG jamy brzusznej oraz konsultację z lekarzem rodzinnym, który pokieruje dalszym postępowaniem.