Napadowa tachykardia nadkomorowa i zawroty głowy

Dzień dobry,od 5lat zażywam Betalocu ZOK25 z powodu napadowej tahykardi nadkomorowej.Od kilku dni źle się czuję szczególnie wieczorami,ciężko mi się oddycha,jak by lekkie zawroty głowy,uczucie przepełniona żołądka mimo nie jedzenia,wydaje mi się że serce bije mi bardzo wolno,męczy mnie najmniejszy wysiłek fizyczny też tylko wieczorami mam32 lata.Co może mi dolega.Czy możliwym jest ze to Betaloc po tak długim okresie zażywania tak na mnie działa?Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jest to mało prawdopodobne aby po 5 latach betalok zaczął wywierać tak niekorzystne skutki. Proponuję kontakt z kardiologiem. Możłiwe, że koniecnza jest modyfikacja leczenia.