Napady epilepsji u dziecka z MPD

Dzień Dobry  moj syn jest dzieckiem z MPD napady epilepsji ma od 5 miesiaca zycia i porazenie czterokończynowe nie mowi nie siedz jest lekooporny teraz bierze keppre 1000 trzy na dobe 750 w poludnie i tegretol 200 dwa razy rano i wieczorem napady ma roznie ale przewaznie w nocy podczas snu i sa rozne sklonowe czsami rozlozone rece wyprostowane nogi a czasami to przerazajacy krzyk a tragedia jak zmienia sie pogoda jestem z kołobrzegu

Jeżeli leczenie nie jest pomocne to proponuję zastosować dietę ketogeniczną dla napadów padaczkowych. Proszę znaleźć specjalistę zajmującego się takim dietoleczeniem w okolicach swojego miejsca zamieszkania.