Napady problemów z oddychaniem u 23-latka

Witam. Mój partner mi (ur 1992r) miewa napady problemów z oddychaniem, ostatnio wieczorami. Niemożność złapania pełnego oddechu, uczucie ucisku na klatce piersiowej. Ma również problem z drżeniem rąk, praktycznie cały czas od dawna. Czy słusznie przypuszczam podłoże nerwowe? Co z tym zrobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie podłoże o jakim Pani wspomina moze mieć miejsce, jednakże zalecałbym konsultacje z lekarzem rodzinnym i ewentualne skierowanie do specjalisty badz to pulmonologa czy tez w razie potwierdzenia Pani przypuszczeń psychiatrii. Pozdrawiam