Napięty brzuch i zgaga

witam mam pytanie chodzi oto że co jakiś czas mam napięty brzuch poniżej mostka na środku i odczuwam delikatny ból albo taki dyskomfort przy tym towarzyszy mi czasem zgaga ogólnie pokarmy przyjmuję jak zawszę waga ciała ok stolce ok co to może być z góry dziękuję za poradę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecana jest wizyta u gastroenterologa oraz lekarza rodzinnego celem wprowadzenia leczenia i dokładnej analizy problemu. Pozdrawiam