Ciągłe uczucie głodu i ból brzucha

Witam. Mam niemal ciagle uczucie glodu też po jedzeniu.od ponad tygodnia bol brzucha glownie nadbrzusze, czuję ruchy jelit,przelewanie i burczenie w środku. Czasem bol w prawym boku i mostku.Wyproznienia normalne. Mam usuniety wyrostek i pęcherzyk. Stan zapalny zoladka i refluks żółciowy w gastroskopii miesiac temu.Leki emanera,proursan,enterol,tribux. Odstawilam je.czy moje objawy to skutek leczenia tymi lekami czy ibs?jak mam sie leczyc? Bardzo mnie irytuje czucie zoladka i jelit. Pilne

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy lekarz zalecił odstawienie? Może za krótka była terapia lekami. IBS także prawdopodobne. A może dostrzega Pan jakiś związek z konkretnym pokarmem? Sugeruję kontrolę u gastroenterologa.
Pozdrawiam