Przelewanie w brzuchu i bóle w prawym boku

Witam od ponad tygodnia przelewa.mi się w brzuchu i burczy często, czasem ból w prawym boku i ciągle uczucie ruchu chyba jelit w lewym boku,ponadto poboloewanie brzucha głównie nad pepkiem. Brak biegunki i zaparc. Bardzo to uciążliwe. Muesiac temu w gastroskopii stan zapalny żołądka i silny refluks zolciowy leki emanera,proursan,enterol i tribux. Mam usunięty pecherzyk i wyrostek. Leki odstawiłam pare dni temu ale nie jest lepiej. Czy to ibs czy efekt uboczny lekow?jak usunac te objawy?pilne

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy lekarz zalecił odstawienie? Może za krótka była terapia lekami. IBS także prawdopodobne. A może dostrzega Pani jakiś związek z konkretnym pokarmem? Moga to być także zrosty po dwóch operacjach. Sugeruję kontrolę u gastroenterologa.
Pozdrawiam