Bóle brzucha i jelit

Dzien dobry od przeszło tygodnia mam problemy wydaje mi się ze z jelitami mam lekie bóle brzucha dziwne ukłucia lub coś jak by pieczenie w prawym lub lewym boku brzucha to tego towarzyszy uczucie tak jak bym balon połkną lub taki ciężar w brzuchu do tego biegunki ale najbardziej niepokoi mnie to ze w kale są nie z trawione resztki pokarmu. Problem w tym ze jestem teraz za granicą i z doktorem bede mógł sie spotkac za 2 tygodnie

Nie powinien Pan martwic sie niestrawionymi resztkami, przy intensywnej perstaltyce, a tak jest w biegunce, niestrawiony pokarm może być widoczny.Jesli biegunka jest intensywna, lub trwa dłużej niż 3 dni, powinien Pan udać się do lekarza za granicą.