Narośle w kroczu i powiększone wargi sromowe

witam mam duzy problem jestem po porodzie, i w kroczu mam dziwne naroslia niby mi nie przeszkadzaja ale czasami mam problem z zalatwieniem sie i czasami to krwawi,i moje wargi sromowe bardzo sie powiekszyly i nie wiem czy to jest normalne ze moge tam zajrzec i wszystko widac w srodku. pozdrawiam

Niewykluczone, ze zmiany opisywane przez Pania sa guzkami krwawniczymi. Prosze sie skonsultowac w tej sprawie w pierwszej kolejnosci ze swoim lekarzem rodzinnym.