Nasilający się ból kolana pomimo artroskopii

Witam, Mam poważny problem od ponad dwóch tygodni nasila mi się ból kolana. Około 4 lata temu miałam wykonana artroskopie tego samego kolana ze względu na przerost maziówki. Czy możliwe jest aby ta przypadłość mi się odnowila? Czy oprócz maści przeciwbólowych mogę jeszcze jakoś sobie pomóc? Jakie badanie jako pierwsze powinnam zrobić aby wykluczyć lub potwierdzić przerost maziówki kolana. Bardzo proszę o pomoc!!! Katarzyna S.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, tylko na podstawie badania można określić przyczynę. Prawdopodobnie będzie konieczność wykonania USG kolana. Jest możliwy nawrót tego schorzenia.