Nawrót torbieli Bakera po artroskopii kolana

Witam,pod koniec lutego miałem artroskopie kolana( lekotka boczna lekkie pęknięcie) i teraz mamy prawie wrzesień i znów pokazała się torbiel bakera w dole podkolanowym.nie wyczuwam większych bólów z przodu kolana,ale torbiel jest bardzo duża, była robiona miesiąc temu punkcja i nie.pomogła. czy to.może świadczyć nadal o Uszkodzeniu wewnątrz kolana? Czy leki sterydowe mogą pomóc? i czy operacja wycięcia torbieli odbywa się od dołukolana?czy trzeba przehodzić Przez całe.kolano jak przy artroskopi

Wymaga Pan konsultacji u ortopedy. Proszę poszukać na Internecie, są lekarze, którzy chętniej zajmują się kolanami, szczególnie u sportowców. W Pana okolicy też jest placówka, która kompleksowo zaopatruje takie schorzenia.