Wysięk po artroskopii kolana

Witam, 24 Lutego tego roku miałem artroskopie kolana i teraz czuje kulkę jakiś wysięk z tyłu kolana, operowane była łąkotka boczna (fragment usunięty) i chrząstka ( czyszczona) jak napnę mięśnie to czuje tą kulkę, Gdy miałem usg przed operacja wyszła jakaś (torbiel bakera) czy to normalne? czy mogę uprawiać dalej sport? i czy da się to wyleczyć bez operacyjnie? Pozdrawiam

Witam,
W sytuacji w której po artroskopii stawu kolanowego utrzymują się wysięki i odczuwa Pan dyskomfort powinien Pan udać sie na powtórne badanie lekarskie przeprowadzone przez specjalistę ortopedę. Badanie takie pokaże czy będzie Pan wymagał ponownego badania USG, a takze pomoże w zaplanowaniu dalszego leczenia ( byc moze operacyjnego )
Pozdrawiam
dr n. med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narzadu Ruchu
Klinika Silumed-Ortopedia

Bez zbadania i nie posiadając więcej danych o stanie Pana kolana - nic nie mogę powiedzieć! A co ortopedzi mówią o zoperowaniu torbieli Bakera - innego skutecznego leczenia nie ma! Proszę omówić z nimi te kwestię , zż