Nawroty anginy ropnej u 6-latka

Witam, Jestem sfrustrowany, poniewaz od kilku lat powraca angina z ropa na bocznych sciankach gardla(widoczne golym okiem). Dziecko ma obecnie 6 lat. Syn dostawal kilka razy szczepionki uodporniajace. Obecnie podajemy Nurofen i Grophinosin lub Neosine. Po 3-4 dniach wszystko wraca do normy. Jednak srednio co 40 dni choroba powraca. Prosze o pomoc specjalistow. CRP rok temu wynosilo 76,9. ASO ujemny

Małgorzata Panek

Przy nawracającej anginie ropnej może być wskazane usunięcie migdałków.
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry, a najlepiej do laryngologa dziecięcego. On zaproponuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam