Nawykowe podwichnięcie rzepki

Nawykowe podwichnięcie rzepki. Stan po artroskopowym uwolnieniu troczków bocznych - bez poprawy. Badanie MR wykazuje: - wariant III Wiberga - rzepka w odchyleniu i podwchinięciu bocznym, krawędź poza kłykieć boczny k.udowej i dod. przyparta do kłykcia bocznego - chondromolacja stopnia 2 - łagodne zmiany degeneracyjne troczków, troczek przyśrodkowy wydłużony, naciągnięty - drobne ubytki chrząstki na pow. stawowej kłykcia bocznego Pytanie - co dalej? Kolejna operacja? Na czym ma polegać? DZIĘKUJĘ

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie sie z całością dokumentacji medycznej aby moc sie wypowiedziec odnośnie dalszego postępowania. Proponuje udac sie do lekarza ortopedy.