Negatywny test ciążowy a spóźniający się okres i brak miesiączki

Witam serdecznie ,mam taki problem od 3 tyg. Spóźnia mi się okres test zrobiłam i wyszedł ze nie jestem w ciąży , mam caly czas wzdety brzuch i jak by mi się cały czas coś przelewało dodam ze codziennie mam migreny i boli mnie bardzo kręgosup w odcinku ledzwiowym, co to moze byc????

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać oznaczenie beta-hCG we krwi i zgłosić się niezwłocznie do ginekologa. Jeśli nie jest to ciąża, należy poszukiwać przyczyny zaburzeń miesiączkowania - niezbędne do tego jest badanie ginekologiczne oraz badania dodatkowe - obrazowe i/lub laboratoryjne .