Nerwowość, zmienność nastrojów, problemy z równowagą

Koleżanki namawiają mnie na wizytę u specjalisty jestem bardzo nerwowa mam zmienne nastroje łatwo wyprowadzić mnie z równowagi mam problemy w rodzinie i jestem pewna ze to sa skutki wielu wielu lat jestem w klasie maturalnej i nie moge sobie poradzić z nauką ciągle się martwię jak to będzie nie potrafię jeść w dodatku cierpną mi ręce Czy ja mam nerwice depresje czy co? Czuje jakiś ciężar na siebie który chciała bym zrzucić Czy potrzebuję skierowanie do np psychologa? Może są tabletki bez recepty

Witam,
problemy, które pani opisuje wymagają bezpośredniej konsultacji specjalistycznej. Jeśli chodzi o skierowanie do psychologa, jest ono potrzebne gdy chce pani skorzystać z NFZ, nie jest natomiast niezbędne w przypadku wizyty prywatnej.
Pozdrawiam

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu przeprowadzenia diagnozy. Nie potrzebuje pani skierowania ani do psychologa ani do psychiatry jeżeli będzie to gabinet prywatny. Co do tabletek - lekarz psychiatra powinien zapisać odpowiednie leki. Pozdrawiam.

Nie potrzebuje Pani skierowania proszę zgłosić się do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego np.:
ul. Sobieskiego 67
43-300 Bielsko-Biała (woj.śląskie)
Telefon:
Pozdrawiam.