Problemy z nerwowością u 20-latki

Dzień Dobry. Jestem Ania mam 20 lat i mam pewien problem. Niestety nie wiem jak radzić sobie z problemami. Wydaje mi się, że mam coś w rodzaju nerwicy. Bardzo szybko, można wyprowadzić mnie z równowagi , często się denerwuje nawet małe problemy są dla mnie nie do zniesienie nie wiem jak sobie z nimi radzić. Często odbija się to na tym że jestem nie miła dla chłopaka choć nic nie zrobił. Nie potrafie panować nad nerwami i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Proszę o kilka porad. Dziekuje:)

Dzień dobry,

najlepszym wyjściem będzie udanie się na konsultację do psychoterapeuty i ewentualnie podjęcie własnej psychoterapii. Pozwoli to określić i zrozumieć,co jest powodem pani trudności. Proste, poradnikowe recepty typu "policz do 10" mogą czasem na krótko pomóc, jednak to nie dotykają przyczyn problemu.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
www.poznacsiebie.pl