Nerwica natręctw a mdłości i biegunka

Witam. Mam nakrętek myśli że zrobię komuś krzywdę.biorę kwetaplex i fevarin ale mam mdłości i biegunkę z nerwów i lęków. Jest mi bardzo źle i samopoczucie mam do kitu.proszę o pomoc. Jakie inne leki są pomocne w nerwicy nakręcić i lęków?

Witam,
polecam podjęcie psychoterapii. Leki w nerwicy pomagają jedynie objawowo, w dłuższym czasie utrzymują błędne koła jakie są w nerwicy. Szczególnie psychoterapia poznawczo-behawioralna przynosi bardzo dobre rezultaty w pracy z zaburzeniami lękowymi/nerwicowymi.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
www.poznacsiebie.pl