Co oznaczają mrowienia ciała i nerwowość?

Witam Ogólnie jestem osobą spokojna nie denerwująca się zbytnio ale jak mnie już cos tak bardzo Denerwować wręcz wyprowadzi z równowagi to wtedy mam takie objawy mrowienie w całym ciele, trudność w wypowiadaniu słów,ból a raczej zacisk w klatce piersiowej lub lekko poniżej nie potrafię tego zabardzo określić, duszność. Do tej pory zdarzyło mi się to 2 razy ale tak wystraszyło że nie wiem co o tym myslec. Czy to nerwica czy coś innego. Robiłam badania i wszystko wydaje się w porządku mój lekarz do końca nie umie mi powiedzieć co to może być

To mogą być symptomy działania gwałtownego i kumulowanego stresu. Te symptomy mogą z koleji spowodować nerwicę. Radziłbym jak najszybciej pójść do psychoterapeuty.
Pozdrawiam